fbpx
-9 C
Raufoss
fredag. 27 januar 2023
A N N O N S E

A N N O N S E

A N N O N S E

A N N O N S E

A N N O N S E

A N N O N S E

Programoversikt uke 4

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)

Mandag 23. januar

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

15.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen

17.50 Oppslagstavla

18.00 Timen er Hans med Hans Storeide

19.00 Fra svensktopp til rock n roll

20.00 Variert musikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Tirsdag 24. januar

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

09.15 Skreiabanen i dag: Kolbu stasjon del 4 – Programansvarlig er Odd Arild Larsen

10.50 Oppslagstavla

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

16.15 Skreiabanen i dag: Kolbu stasjon del 4 – Programansvarlig er Odd Arild Larsen

17.50 Oppslagstavla

18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad

19.00 For swingende med Thomas Neraasen

20.00 Variert musikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Onsdag 25. januar

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.50 Oppslagstavla

18:00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl

19.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad

20.00 Musikk (med bingoinformasjon)

21.00 Radiobingo

22:30 Variert musikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Torsdag 26. januar

06.00 God Morgen Toten med tradisjonell Julemusikk

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.50 Oppslagstavla

18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen

19.00 Musikalsk Cocktail

20.00 Musikalske Favoritter

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Fredag 27. januar

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.04 Gratulasjoner (r)

17.50 Oppslagstavla

19.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad

20.00 Danseband og Trekkspill

21.00 Dansemusikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)                        

Lørdag 28. januar

06:00 Musikk

09.00 Totenmagasinet (r) klipp fra ukens sending

12.00 Variert musikk

19.00 Danseband og Trekkspill

20.00 Dansemusikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Søndag 29. januar

06:00 Variert musikk

09.00 Totenmagasinet (r) klipp fra ukens sending

12.00 Good News

12.30 Livet rundt

13.00 Variert Musikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

A N N O N S E

Les og hør mer