6.8 C
Raufoss
fredag. 30 september 2022
A N N O N S E

A N N O N S E

A N N O N S E

A N N O N S E

Programoversikt uke 39

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)

Mandag 26. september

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.00 Gratulasjoner (r)

17.50 Oppslagstavla

18:00 Timen er Hans med Hans Storeide

20.00 Fra svensktopp til rock n roll

21.00 Variert musikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Tirsdag 27. september

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

09.30 Programserie om Raufoss Industripark BI Service – Del 3 av 8

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

16.30 Programserie om Raufoss Industripark Del 1 av 8

17.00 Gratulasjoner (r)

17.50 Oppslagstavla

18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad

19.00 For swingende med Thomas Neraasen

20.00 Variert musikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Onsdag 28. september

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.00 Gratulasjoner (r)

17.50 Oppslagstavla

18.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl

20.00 Musikk (med bingoinformasjon)

21.00 Radiobingo

22:30 Variert musikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Torsdag 29. september

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.50 Oppslagstavla

18.00 Kommunestyremøte fra Vestre Toten Møte med Bilde og Lyd. Sendes Direkte

22.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen

23.00 Musikalske Favoritter

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Fredag 30. september

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.00 Gratulasjoner (r)

17.50 Oppslagstavla

19.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad

20.00 Danseband og Trekkspill

21.00 Dansemusikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)                        

Lørdag 1.oktober

06:00 Musikk

09.00 Totenmagasinet (r) klipp fra ukens sending

12.00 Variert musikk

19.00 Danseband og Trekkspill

20.00 Dansemusikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Søndag 2.oktober

06:00 Variert sommermusikk

09.00 Totenmagasinet (r) klipp fra ukens sending

12.00 Good News

12.30 Livet rundt

13.00 Variert Musikk

20:00 Variert musikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

A N N O N S E

Les og hør mer