Kontakt oss

Programoversikt

Programoversikt uke 38

For

den

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)

Mandag 20. september

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.00 Gratulasjoner (r)

17.50 Oppslagstavla

18.00 Timen er Hans med Hans Storeide

19.00 Fra svensktopp til rock n roll

20.00 Variert Musikk

 

Tirsdag 21. september

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.00 Gratulasjoner (r)

17.50 Oppslagstavla

18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad

19.00 For swingende med Thomas Neraasen

20.00 Variert Musikk

 

Onsdag 22. september

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

16.30 Gratulasjoner (r)

16.50 Oppslagstavla

18:00 Direkte overføring av HAMKAM-RAUFOSS Reporter Terje Solbakken

20.00 Musikk (med bingoinformasjon)

21.00 Radiobingo

22:30 Bluestrain med Jan Christian Nordahl

 

Torsdag 23. september

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.00 Gratulasjoner (r)

17.50 Oppslagstavla

18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen

19.00 Musikalsk Cocktail

20.00 Musikalske Favoritter

 

Fredag 24. september

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Fotball med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.00 Gratulasjoner (r)

17.50 Oppslagstavla

19.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad

20.00 Danseband og Trekkspill

21.00 Dansemusikk

 

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)                        

Lørdag 25. september

06:00 Musikk

09.00 Totenmagasinet (r) klipp fra ukens sending

12.00 Variert musikk

14.00 Fotballekstra med Terje Solbakken

15:00 Direkte overføring av ULLENSAKER/KISA-RAUFOSS Reporter Terje Solbakken

20.00 Danseband og Trekkspill

21.00 Dansemusikk

 

Søndag 26. september

06:00 Musikk

09.00 Totenmagasinet (r) klipp fra ukens sending

12.00 Good News

12.30 Livet rundt

13.00 Variert Musikk

Annonse

Klikk for å kommentere

Du må være innlogget for å legge igjen en kommentar Logg inn

Min Kommentar

På lufta søndag

09.00 Totenmagasinet (r) med Alexander
12.00 Good News (r) fra Raufoss Baptistkirke
12.30 Livet Rundt fra Adventistkirken på Gjøvik
13.00 Variert musikk

Se hele oversikten her

Populært