Kontakt oss

Programoversikt

Programoversikt uke 24

For

den

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)

Mandag 14. juni

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.30 Gratulasjoner

17.50 Oppslagstavla

18.00 Timen er Hans med Hans Storeide

19.00 Fra svensktopp til rock n roll

20.00 Musikk

 

Tirsdag 15. juni

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

17.30 Gratulasjoner

17.50 Oppslagstavla

18.00 For swingende med Thomas Neraasen

19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad

20.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad

21.00 Musikk

Onsdag 16. juni

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

16.30 Gratulasjoner

16.50 Oppslagstavla

17.00 Direkte overføring av kommunestyremøte fra Østre Toten

20.00 Musikk (med bingoinformasjon)

21.00 Radiobingo

22:30 Bluestrain med Jan Christian Nordahl

23.30 Musikk Favoritter

 

Torsdag 17. juni

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.30 Gratulasjoner

17.50 Oppslagstavla

18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen

19.00 Musikalsk Cocktail

20.00 Musikalske Favoritter

 

Fredag 18. juni

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Fotball med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet med Fotball med Alexander Bryntesen

16.30 Gratulasjoner

16.50 Oppslagstavla

17.00 Fotballekstra med Terje Solbakken

18:00 Direkte overføring av RAUFOSS-JERV Reporter Terje Solbakken

20.00 Damelaget med Angelina Amlien

20.00 Danseband og Trekkspill

21.00 Dansemusikk

 

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)                        

Lørdag 19. juni

06:00 Musikk

09.00 Totenmagasinet (r) klipp fra ukens sending

12.00 Damelaget med Angelina Amlien

13.00 Musikk

18:00 Direkte overføring av SANDNES ULF-RAUFOSS Reporter Terje Solbakken

20.00 Danseband og Trekkspill

22.00 Dansemusikk

 

Søndag 20. juni

06:00 Musikk

09.00 Totenmagasinet (r) klipp fra ukens sending

12.00 Good News

12.30 Livet rundt

13.00 Musikk

Annonse

Klikk for å kommentere

Du må være innlogget for å legge igjen en kommentar Logg inn

Min Kommentar

Populært