Kontakt oss

Programoversikt

Programoversikt uke 23

For

den

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)

Mandag 7. juni

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.30 Gratulasjoner

17.50 Oppslagstavla

18.00 Timen er Hans med Hans Storeide

19.00 Fra svensktopp til rock n roll

20.00 Musikk

 

Tirsdag 8. juni

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

17.30 Gratulasjoner

17.50 Oppslagstavla

18.00 For swingende med Thomas Neraasen

19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad

22.00 Musikk

 

Onsdag 9. juni

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.30 Gratulasjoner

17.50 Oppslagstavla

18:00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl

19.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad

20.00 Musikk (med bingoinformasjon)

21.00 Radiobingo

22.30 Musikk Favoritter

 

Torsdag 10. juni

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.30 Gratulasjoner

17.50 Oppslagstavla

18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen

19.00 Musikalsk Cocktail

20.00 Musikalske Favoritter

 

Fredag 11. juni

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Fotball med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet med Fotball med Alexander Bryntesen

17.30 Gratulasjoner

17.50 Oppslagstavla

18.00 Alf Prøysen programleder Finn Østenseth nr.7 av 10

19.00 Platebaren med Øystein Sagstad

20.00 Danseband og Trekkspill

22.00 Dansemusikk

 

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)                        

Lørdag 12. juni

06:00 Musikk

09.00 Totenmagasinet (r) klipp fra ukens sending

12.00 Musikk

17.00 Fotballekstra med Terje Solbakken

18:00 Direkte overføring av SANDNES ULF-RAUFOSS Reporter Terje Solbakken

20.00 Danseband og Trekkspill

22.00 Dansemusikk

 

Søndag 13. juni

06:00 Musikk

09.00 Totenmagasinet (r) klipp fra ukens sending

12.00 Good News

12.30 Livet rundt

13.00 Musikk

Annonse

Klikk for å kommentere

Du må være innlogget for å legge igjen en kommentar Logg inn

Min Kommentar

Populært