fbpx
5.1 C
Raufoss
søndag. 14 april 2024
A N N O N S E

Programoversikt uke 15

Mandag 8. april

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

09.50 Oppslagstavla

10.00 Fra svensktopp til rock n roll

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

10.00 Fra svensktopp til rock n roll

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

18.00 Timen er Hans med Hans Storeide

19.00 Exact Podden Kenneth Dalby og Frode Hermanrud

20.00 Musikalske Favoritter

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Tirsdag 9. april

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.50 Oppslagstavla

18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad

19.00 For swingende med Thomas Neraasen

21.00 Musikalske Favoritter

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Onsdag 10. april

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.50 Oppslagstavla

18.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl

20.00 Musikk (med bingoinformasjon)

21.00 Radiobingo

22:30 Musikalske Favoritter

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Torsdag 11. april

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

10.50 Oppslagstavla

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.50 Oppslagstavla

18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen

19:00 Musikalsk Cocktail med Gunn og Olemann

20.00 Musikalske Favoritter

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Fredag 12. april

06.00 God Morgen Toten

09.00 Totenmagasinet med Alexander Bryntesen

09.50 Oppslagstavla

11.04 Gratulasjoner

16.00 Totenmagasinet (r) med Alexander Bryntesen

17.04 Gratulasjoner (r)

17.50 Oppslagstavla

19.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad

20.00 Danseband og Trekkspill

22.00 Dansemusikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)  

Lørdag 13. april

06:00 Variert Musikk

09.00 Totenmagasinet (r) klipp fra ukens sending

12.00 Musikalske Favoritter

19.00 Danseband og Trekkspill

20.00 Dansemusikk

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

 

Søndag 14. april

06:00 Variert musikk

09.00 Totenmagasinet (r) klipp fra ukens sending

12.00 Good News

12.30 Livet rundt

13.00 Musikalske Favoritter

00.00-05:30 Nyheter og Innslag

A N N O N S E

Les og hør mer

Denne nettsiden bruker informasjonskapsler. Ved å fortsette å bruke denne siden godtar du vår bruk av informasjonskapsler.