Programoversikter

Programoversikt uke 47

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)

Mandag 18. November
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.10 HEST TIL HVERDAG OG FEST / Hesteraser typer. Programansvarlig Odd Arild Larsen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
16.10 HEST TIL HVERDAG OG FEST / Hesteraser typer. Programansvarlig Odd Arild Larsen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen

Tirsdag 19. November
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 20. November
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
13.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl
20.55 Info Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
21.00 Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)

Torsdag 21. November
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
19.00 Musikalsk Cocktail
20.00 Musikalske Favoritter

Fredag 22. November
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.20 Våre nye landsmenn med Ibrahim Sheikh Muslim fra Syria Programansvarlig Jan Erik Sandmo
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
16.20 Våre nye landsmenn med Ibrahim Sheikh Muslim fra Syria Programansvarlig Jan Erik Sandmo
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Portrett av Viggo Sandvik Programansvarlig Jan Christian Nordahl
21.00 Dansekveld

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 23. November
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
13.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
15.00 Musikalsk Cocktail
17.00 Jukebox med Thomas Neraasen
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Dansekveld

Søndag 24. November
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 Good News (r)
12.30 Livet Rundt (r)
15.00 Musikalsk Cocktail
16.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraase
17.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad
20.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top