Programoversikter

Programoversikt uke 46

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)

Mandag 11. November
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen

Tirsdag 12. November
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 13. November
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
13.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
16.30 Gratulasjoner
16.50 Oppslagstavla
17.00 Direkte overføring av kommunestyremøte i Østre Toten
20.55 Info Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
21.00 Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
23.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl

Torsdag 14. November
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
19.00 Musikalsk Cocktail
20.00 Musikalske Favoritter

Fredag 15. November
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.20 Våre nye landsmenn med Ibrahim Sheikh Muslim fra Syria Programansvarlig Jan Erik Sandmo
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
16.20 Våre nye landsmenn med Ibrahim Sheikh Muslim fra Syria Programansvarlig Jan Erik Sandmo
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Dansekveld

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 16. November
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
13.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
15.00 Musikalsk Cocktail
17.00 Jukebox med Thomas Neraasen
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Dansekveld

Søndag 17. November
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 Good News (r)
12.30 Livet Rundt (r)
14.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
15.00 Musikalsk Cocktail
16.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
17.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad

Programoversikt uke 46
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Populære innlegg

To Top