Programoversikter

Programoversikt uke 43

Programoversikt for Radio Toten uke 43 / 2019

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)

Mandag 21. Oktober
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen

Tirsdag 22. Oktober
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 23. Oktober
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
13.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl
20.55 Info Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
21.00 Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)

Torsdag 24. Oktober
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Direkte overføring av kommunestyremøte fra Vestre Toten
23.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen

Fredag 25. Oktober
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Dansekveld

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 26. Oktober
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12:00 Gjøvik-Lyn – Raufoss 2 Kampen sendes direkte fra Gjøvik stadion kommentator Terje Solbakken
14.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
15.00 Musikalsk Cocktail
16.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld

Søndag 27. Oktober
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 Good News (r)
12.30 Livet Rundt (r)
13.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
14.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
15.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad
16.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
18.00 Direkte overføring av Obos-ligaen Raufoss – Sogndal. Reporter Terje Solbakken
20.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl

Programoversikt uke 43
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Populære innlegg

To Top