Programoversikter

Programoversikt uke 39

Riksnyheter hver hele time 06-18

Mandag 23. September
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen

Tirsdag 24. September
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 25. September
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen
20.55 Info Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
21.00 Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)

Torsdag 26. September
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Direkte overføring av kommunestyremøte fra Vestre Toten
22.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
23.00 Musikalske Favoritter

Fredag 27. September
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Dansekveld

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 28. September
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
13.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
15.00 Musikalsk Cocktail
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld

Søndag 29. September
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 Good News (r)
12.30 Livet Rundt (r)
13.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
14.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
15.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
16.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad
18.00 Direkte overføring av Obos-ligaen Raufoss – KFUM. Reporter Terje Solbakken
20.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top