Programoversikter

Programoversikt uke 38

Riksnyheter hver hele time 06-18

Mandag 16. September
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen

Tirsdag 17. September
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 18. September
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
13.00 Direkte overføring av kommunestyremøte fra Østre Toten
19.00 Direkte overføring av Obos-ligaen Raufoss – HamKam. Reporter Terje Solbakken Sendes kun på OA.NO
20.55 Info Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
21.00 Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
23.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl
24.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen

Torsdag 19. September
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
19.00 Musikalsk Cocktail
20.00 Musikalske Favoritter

Fredag 20. September
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Dansekveld

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 21. September
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
13.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
15.00 Musikalsk Cocktail
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld

Søndag 22. September
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 Good News (r)
12.30 Livet Rundt (r)
13.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
15.00 Direkte overføring av Obos-ligaen Sandnes Ulf – Raufoss. Reporter Terje Solbakken
17.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
18.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
19.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad
20.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl

Programoversikt uke 38
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Populære innlegg

To Top