Programoversikter

Programoversikt uke 34

Riksnyheter hver hele time 06-18

Mandag 19. August
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.10 Hvem slukket lyset på FM? en podcast fra Kringkastingslaget
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen

Tirsdag 20. August
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.10 Hvem slukket lyset på FM? en podcast fra Kringkastingslaget
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 21. August
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.10 Damelaget med HK Vestre Toten
10.10 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
16.10 Damelaget med HK Vestre Toten
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Direkte overføring av Obos-ligaen Sandefjord Fotball Raufoss. Reporter Terje Solbakken
20.55 Info Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
21.00 Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
22.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl
23.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen

Torsdag 22. August
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.10 Hvem slukket lyset på FM? en podcast fra Kringkastingslaget
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
19.00 Musikalsk Cocktail
20.00 Musikalske Favoritter

Fredag 23. August
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.10 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Dansekveld

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 24. August.
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
13.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
15.00 Musikalsk Cocktail
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld

Søndag 25. August
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 Good News (r)
12.30 Livet Rundt (r)
13.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
14.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
15.00 Musikalsk Cocktail
16.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
18.00 Direkte overføring av Obos-ligaen Raufoss – Start. Reporter Terje Solbakken og Knut Befring
20.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad
21.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top