Programoversikter

Programoversikt uke 32

Riksnyheter hver hele time 06-18

Mandag 5. August
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.00 Hvem slukket lyset på FM? en podcast fra Kringkastingslaget
10.50 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
17.50 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen

Tirsdag 6. August
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.00 Hvem slukket lyset på FM? en podcast fra Kringkastingslaget
10.50 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
17.50 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 7. August
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.00 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
10.50 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
17.50 Oppslagstavla
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen
20.55 Info Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
21.00 Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
23.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl

Torsdag 8. August
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.00 Hvem slukket lyset på FM? en podcast fra Kringkastingslaget
10.50 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
17.50 Oppslagstavla
18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
19.00 Musikalsk Cocktail
20.00 Musikalske Favoritter

Fredag 9. August
06.00 God Morgen Toten
09.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.00 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
10.50 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Hvem slukket lyset på FM? (r) en podcast fra Kringkastingslaget
17.50 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Dansekveld

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 10. August.
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
13.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
15.00 Musikalsk Cocktail med Ole Anton Norberg
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld

Søndag 11. August
09.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 Good News (r)
12.30 Livet Rundt (r)
13.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
15.00 Direkte overføring av Obos-ligaen Kongsvinger – Raufoss. Reporter Terje Solbakken
17.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
20.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad

Programoversikt uke 32
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Populære innlegg

To Top