Programoversikter

Programoversikt uke 25

Riksnyheter hver hele time 06-18

Mandag 17. Juni
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen

Tirsdag 18. Juni
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 19. Juni
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.00 Direkte overføring kommunestyremøte fra Østre Toten
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen
20.55 Info Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
21.00 Radiobingo (Samsending med Hamar Radioen)
23.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl

Torsdag 20. Juni
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.00 Direkte overføring kommunestyremøte fra Vestre Toten
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
19.00 Musikalske Favoritter

Fredag 21. Juni
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.50 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.50 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Dansekveld

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 22. Juni
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
16.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
17.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld

Søndag 23. Juni
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 Good News (r)
12.30 Livet Rundt (r)
13.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
14.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
15.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
16.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
18.00 Direkte overføring av Obos-ligaen Raufoss – Aalesund Reporter Terje Solbakken
20.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Populære innlegg

To Top