Programoversikter

Programoversikt uke 15

Riksnyheter hver hele time 06-18

Mandag 8. april
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen

Tirsdag 9. april
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.10 På tomannshånd med Cathrine Løkken Jensrud
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.10 På tomannshånd med Cathrine Løkken Jensrud
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 10. april
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.10 Damelaget med HK Vestre Toten
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
16.10 Damelaget med HK Vestre Toten
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen

Torsdag 11. april
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
19.00 Musikalske Favoritter

Fredag 12. april
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Dansekveld

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 13. april
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
16.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
17.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld

Søndag 14. april
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 Good News (r)
12.30 Livet Rundt (r)
13.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
14.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
15.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
16.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
18.00 Direkte overføring av Obos-ligaen mellom Start – Raufoss. Reporter Terje Solbakken og Knut Befring
20.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top