Programoversikter

Programoversikt uke 14

Riksnyheter hver hele time 06-18

Mandag 1. april
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen

Tirsdag 2. april
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.10 På tomannshånd med Jan Andreassen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.10 På tomannshånd med Jan Andreassen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 3. april
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
16.30 Gratulasjoner
16.55 Oppslagstavla
17.00 Direkte overføring av kommunestyremøte fra Østre Toten
22.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl
23.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen

Torsdag 4. april
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
19.00 Musikalske Favoritter



15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
19.00 Musikalske Favoritter

Fredag 5. april
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Dansekveld

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 6. april
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
14.00 Alex Show
16.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
17.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld

Søndag 7. april
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
12.00 Good News (r)
12.30 Livet Rundt (r)
13.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
15.00 Direkte overføring av Obos-ligaen mellom Raufoss – Sandefjord Fotball. Reporter Terje Solbakken
17.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
20.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top