Programoversikter

Programoversikt uke 12

Riksnyheter hver hele time 06-18

Mandag 18. mars
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen

Tirsdag 19. mars
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 20. mars
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen

Torsdag 21. mars
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
19.00 Musikalske Favoritter

Fredag 22. mars
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
11.04 Gratulasjoner
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Dansekveld

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 23. mars
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
14.00 Alex Show
16.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
17.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld

Søndag 24. mars
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
14.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
15.00 Good News (r)
15.30 Livet Rundt (r)
16.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
17.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top