Programoversikter

Programoversikt uke 1

Riksnyheter hver hele time 06-18

Mandag 31. desember
06.00 Klassiske perler
15.00 Ordfører i Østre Toten, Guri Bråthen, jule- og nyttårsprat i samtale med Jan Erik Sandmo
16.00 Ordfører i Vestre Toten, Leif Waarum, jule- og nyttårsprat i samtale med Odd Arild Larsen
18.00 Timen er Hans med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Klassiske perler
00.00 GODT NYTT ÅR – Klassiske perler

Tirsdag 1. januar
06.00 Klassiske perler
13.00 Musikalske Favoritter
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 2. januar
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen

Torsdag 3. januar
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Hans Petter Carlsen – Storbandjazz
19.00 Musikalske Favoritter

Fredag 4. januar
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Dansekveld

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 5. januar
08.00 Hallo Toten: Tilbakeblikk på året 2018
14.00 Alex Show
16.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
17.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
18.00 Hans Petter Carlsen – Storbandjazz
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld

Søndag 6. januar
08.00 Hallo Toten: Tilbakeblikk på året 2018
14.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
15.00 Good News (r)
15.30 Livet Rundt (r)
16.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
17.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top