Programoversikter

Programoversikt uke 50

Riksnyheter hver hele time 06-18

Mandag 10. desember
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
08.10 Julekalenderen: Den magiske kista 10:24
10.10 På tomannshånd med Roar Engelberg og Harry Andersen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Julekalenderen: Den magiske kista 10:24 (r)
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Trekkspilltimen

Tirsdag 11. desember
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
08.10 Julekalenderen: Den magiske kista 11:24
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Julekalenderen: Den magiske kista 11:24 (r)
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
20.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 12. desember
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
08.10 Julekalenderen: Den magiske kista 12:24
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
13:00 Direkte overføring av kommunestyremøte fra Østre Toten
22.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl
23.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen

Torsdag 13. desember
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
08.10 Julekalenderen: Den magiske kista 13:24
09:00 Direkte overføring av kommunestyremøte fra Vestre Toten
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Julekalenderen: Den magiske kista 13:24 (r)
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen og Kjell Karlsen 
19.00 Musikalske Favoritter

Fredag 14. desember
06.00 God Morgen Toten
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
08.10 Julekalenderen: Den magiske kista 14:24
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.10 Julekalenderen: Den magiske kista 14:24 (r)
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Trekkspilltimen
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 15. desember
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
08.10 Julekalenderen: Den magiske kista 15:24
14.00 Alex Show
16.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
17.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
18.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen og Kjell Karlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Søndag 16. desember
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
08.10 Julekalenderen: Den magiske kista 16:24
14.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
15.00 Good News (r)
15.30 Livet Rundt (r)
16.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
17.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad
20.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top