Programoversikter

Programoversikt uke 41

Riksnyheter hver hele time 06-18

Mandag 8. oktober
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide

Tirsdag 9. oktober
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
19.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 10. oktober
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Bluestrain med Jan Christian Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen

Torsdag 11. oktober
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
20.00 Musikalske Favoritter

Fredag 12. oktober
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.10 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 13. oktober
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
14.00 Alex Show
15.00 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
16.00 Direkte overføring av PostNord-ligaen mellom Odd 2 og Raufoss. Reporter Terje Solbakken
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
20.00 Jukebox med Thomas Neraasen
21.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
22.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Søndag 14. oktober
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
11.00 Good News (r)
11.30 Livet Rundt (r)
12.00 Meg og min Grammofon(r) med Rodny Kaastad
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19:00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
20.00 Meg og min Grammofon(r) med Rodny Kaastad
21.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad
22.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top