Programoversikter

Programoversikt uke 36

Riksnyheter hver hele time 06-18

Mandag 3. september
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Svingom og go’fot med Trond Lønstad

Tirsdag 4. september
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
19.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 5. september
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Bluestrain med Jan Christiasn Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen

Torsdag 6. september
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
20.00 Musikalske Favoritter

Fredag 7. september
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.10 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Svingom og go’fot (r) med Trond Lønstad
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 8. september
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
13.00 Alex Show
14.00 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
15.00 Direkte overføring av PostNord-ligaen mellom Raufoss og Asker. Reporter Terje Solbakken
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
20.00 Jukebox med Thomas Neraasen
21.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
22.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Søndag 9. september
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
11.00 Good News (r)
11.30 Livet Rundt (r)
12.00 Meg og min Grammofon(r) med Rodny Kaastad
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19:00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
20.00 Meg og min Grammofon(r) med Rodny Kaastad
21.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad
22.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top