Programoversikter

Programoversikt uke 33

Riksnyheter hver hele time 06-18 

Mandag 13. august
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Svingom og go’fot med Trond Lønstad

Tirsdag 14. august
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
19.00 For swingende med Thomas Neraasen

Onsdag 15. august
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Bluestrain med Jan Christiasn Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen

Torsdag 16. august
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
20.00 Musikalske Favoritter

Fredag 17. august
06.00 God Morgen
08.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.10 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
10.30 Gratulasjoner
10.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.30 Gratulasjoner
17.55 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Svingom og go’fot (r) med Trond Lønstad
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)

Lørdag 18. august
12.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
13.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Søndag 19. august
11.00 Good News (r)
11.30 Livet Rundt (r)
12.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19:00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
20.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad
21.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top