Programoversikter

Programoversikten uke 26

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)

Mandag 25. juni
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.55 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Svingom og go’fot med Trond Lønstad
20.00 Nyhetshjulet

Tirsdag 26. juni
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.55 Oppslagstavla
18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
19.00 For swingende med Thomas Neraasen
20.00 Nyhetshjulet

Onsdag 27. juni
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.55 Oppslagstavla
18.00 Bluestrain med Jan Christiasn Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen
20.00 Nyhetshjulet

Torsdag 28. juni
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.55 Oppslagstavla
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
20.00 Nyhetshjulet
22.00 Musikalske Favoritter

Fredag 29. juni
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.10 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.10 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
17.55 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Svingom og go’fot (r) med Trond Lønstad
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)                        
Lørdag 30. juni
13.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
14.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
15.00 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
16.00 Direkte overføring av PostNord-ligaen mellom Fram og Raufoss. Reporter Terje Solbakken
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Søndag 1. juli
11.00 Good News (r)
11.30 Livet Rundt (r)
14.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
15.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad
20.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top