Programoversikter

Programoversikt uke 23

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)
Mandag 4. juni
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.55 Oppslagstavla LA
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Svingom og go’fot med Trond Lønstad
20.00 Nyhetshjulet

Tirsdag 5. juni
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.55 Oppslagstavla LA
18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
19.00 For swingende med Thomas Neraasen
20.00 Nyhetshjulet

Onsdag 6. juni
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 Oppslagstavla
14.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.55 Oppslagstavla LA
18.00 Bluestrain med Jan Christiasn Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen
20.00 Nyhetshjulet

Torsdag 7. juni
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 Oppslagstavla
14.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
15.55 Oppslagstavla LA
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
20.00 Nyhetshjulet
22.00 Musikalske Favoritter

 Fredag 8. juni
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.10 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
09.30 Gratulasjoner
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.10 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
17.55 Oppslagstavla
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Svingom og go’fot (r) med Trond Lønstad
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)                        
Lørdag 9. juni
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
13.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
14.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Søndag 10. juni
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
11.00 Good News (r)
11.30 Livet Rundt (r)
14.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
15.00 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
16.00 Direkte overføring av PostNord-ligaen mellom Raufoss og Mjølner. Reporter Terje Solbakken
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
20.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad
21.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top