Programoversikter

Program uke 17

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)
Mandag 23. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.10 Raufoss Industripark I dag besøker vi Nammo Maskineringsverksted Ved Odd Arild Larsen
09.30 Gratulasjoner
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.10 Raufoss Industripark I dag besøker vi Nammo Maskineringsverksted Ved Odd Arild Larsen
17.55 Oppslagstavla
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Svingom og go’fot med Trond Lønstad
20.00 Nyhetshjulet

Tirsdag 24. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.55 Oppslagstavla
18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
19.00 For swingende med Thomas Neraasen
20.00 Nyhetshjulet

Onsdag 25. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.55 Oppslagstavla LA
18.00 Bluestrain med Jan Christiasn Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen
20.00 Nyhetshjulet

Torsdag 26. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.55 Oppslagstavla
18.00 Direkte overføring av kommunestyremøte i Vestre Toten.
22.00 Good News
22.30 Livet Rundt
23.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen

Fredag 27. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.10 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
09.30 Gratulasjoner
09.55 Oppslagstavla
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.10 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
17.55 Oppslagstavla
18.00 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
19.00 Direkte overføring av PostNord-ligaen mellom Raufoss og Stabæk 2. Reporter Terje Solbakken
21.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
22.00 Svingom og go’fot (r) med Trond Lønstad
23.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)                        
Lørdag 28. april
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
15.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
16.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Søndag 29. april
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
11.00 Good News (r)
11.30 Livet Rundt (r)
12.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
13.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
14.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top