Programoversikter

Programoversikt uke 16

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)
Mandag 16. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.10 Raufoss Industripark I dag besøker vi Raufoss Beredskap AS Ved Odd Arild Larsen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.10 Raufoss Industripark I dag besøker vi Raufoss Beredskap AS ved Odd Arild Larsen
17.55 OPPSLAGSTAVLA
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Svingom og go’fot med Trond Lønstad
20.00 Nyhetshjulet

Tirsdag 17. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.55 OPPSLAGSTAVLA
18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
19.00 For swingende med Thomas Neraasen
20.00 Nyhetshjulet

Onsdag 18. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.55 OPPSLAGSTAVLA
18.00 Bluestrain med Jan Christiasn Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen
20.00 Nyhetshjulet

Torsdag 19. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.55 OPPSLAGSTAVLA
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
20.00 Nyhetshjulet
22.00 Musikalske favoritter

Fredag 20. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.10 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.10 Fotballmagasinet med Odd Arild Larsen
17.55 OPPSLAGSTAVLA
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Svingom og go’fot (r) med Trond Lønstad
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)                        
Lørdag 21. april
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
15.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
16.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Søndag 22. april
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
11.00 Good News (r)
11.30 Livet Rundt (r)
12.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
13.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
14.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
15.00 Fotballmagasinet ved Odd Arild Larsen
16.00 Direkte overføring av PostNord-ligaen mellom Nybergsund IL Trysil og Raufoss. Reporter Terje Solbakken
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top