Programoversikter

Program uke 14

Programoversikt uke 14

 

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)
Mandag 2. april
10.00 Påskens budskap
fra Norea Mediemisjon
10.30 Påskekrim Bismak av mord Del 5 av 5
11.00 Musikalsk Cocktail nr. 13 Europa rundt Programledere er Gunn Vangen og Olemann Norberg – En reprise fra 2004
15.00 Hallo Påske med Alexander Bryntesen
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Svingom og go’fot med Trond Lønstad
20.00 Påskekrim (r) Bismak av mord Del 5 av 5

Tirsdag 3. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
19.00 For swingende med Thomas Neraasen
20.00 Nyhetshjulet

Onsdag 4. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
17.00 Direkte overføring av kommunestyremøte i Østre Toten.
22.00 Bluestrain med Jan Christiasn Nordahl
22.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen

Torsdag 5. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
20.00 Nyhetshjulet
22.00 Musikalske Favoritter

Fredag 6. april
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Svingom og go’fot (r) med Trond Lønstad
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)                        
Lørdag 7. april
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
16.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
17.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Søndag 8. april
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
14.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
15.00 Good News (r)
15.30 Livet Rundt (r)
16.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
17.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top