Programoversikter

Programoversikt uke 3

Programoversikt for uke 3

 

Riksnyheter hver hele time 06-18 (hverdager)/ 09-15 (helg)
Mandag 15. januar
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
18.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
19.00 Svingom og go’fot med Trond Lønstad
20.00 Nyhetshjulet

Tirsdag 16. januar
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
18.00 Country med Stetson & Boots med Rodny Kaastad
19.00 For swingende med Thomas Neraasen
20.00 Nyhetshjulet

Onsdag 17. januar
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
18.00 Bluestrain med Jan Christiasn Nordahl
19.00 Fra svensktopp til rock n roll med Thomas Neraasen
20.00 Nyhetshjulet

Torsdag 18. januar
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
18.00 Good News
18.30 Livet Rundt
19.00 Storbandjazz med Hans Petter Carlsen
20.00 Nyhetshjulet
22.00 Musikalske favoritter

Fredag 19. januar
07.00 Hallo Toten med Alexander Bryntesen
08.10 Toten-popen og andre topper v/Sigbjørn Hemstad
09.30 Gratulasjoner
09.55 OPPSLAGSTAVLA
15.00 Hallo Toten (r) med Alexander Bryntesen
18.00 Øysteins Platebar med Øystein Sagstad
19.00 Svingom og go’fot (r) med Trond Lønstad
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Riksnyheter hver time kl. 9.00 – 15.00 (lørdag og søndag)                        
Lørdag 20. januar
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
15.00 Svingom og go’fot (r) med Trond Lønstad
16.00 For Swingende (r) med Thomas Neraasen
17.00 Meg og min Grammafon med Rodny Kaastad
18.00 Storbandjazz (r) med Hans Petter Carlsen
19.00 Jukebox med Thomas Neraasen
20.00 Dansekveld med hilsener og ønskesanger

Søndag 21. januar
08.00 Hallo Toten (r) klipp fra ukens sending
14.00 Meg og min Grammafon(r) med Rodny Kaastad
15.00 Good News (r)
15.30 Livet Rundt (r)
16.00 Fra svensktopp til rock n roll (r) med Thomas Neraasen
17.00 Timen er Hans (r) med Hans Storeide
18.00 Bluestrain (r) med Jan Christian Nordahl
19.00 Country med Stetson & Boots (r) med Rodny Kaastad

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top