Hvem vet mest

Kapp- / Reinsvoll Skole i FINALE Hvem Vet Mest fra 25. april

Innslagene er laget av Odd Arild Larsen og Jan Erik Sandmo

Foto: Ole Ivar Vangen

Radio Toten Gratulerer Kapp Skole med 1. plassen og Reinsvoll Sole med 2. plassen

Deltagere fra Vestre Toten er: Raufoss- / Reinsvoll- / Korta- / Bøverbru- / Ihle skole

Raufoss skole

Raufoss Skole: Bo Sandseng, Heine Hoel, Kaia Norbeck, Astrid Flatåker

Reinsvoll skole

Reinsvoll Skole: Oda Fremstad Sandberg, Emma Fremstad, Lars Markus Isachsen, Dorthe Dambolt

Bøverbru skole Hvem Vet Mest 7.. april 2016

Bøverbru Skole: Jan Rikard Aas, Yma Udseth Even Strandbakken, Sina Marie Blæsterdalen

 

 

Korta skole

Korta Skole: Sander Nyborg, Linnea Torget, Sunniva Nubdal Wold, Synne Bollingmo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ihle skole

Ihle Skole: Aina Malen Jakobsen, Isac, Milan Sanders, Kristine Kjeserud

 

 

 

 

 

 

 

Ute av konkurransen: Ihle – / Bøverbru- / Raufoss- / Korta Skole

 

Raufoss Skole Bo Sandseng, Heine Hoel, Kaia Norbeck, Astrid Flatåker (Res)

Korta Skole: Sander Nyborg, Linnea Torget, Sunniva Nubdal Wold, Synne Bollingmo (Res)

Reinsvoll Skole: Oda Fremstad Sandberg, Emma Fremstad, Lars Markus Isachsen, Dorthe Dambolt (Res)

Ihle Skole: Aina Malen Jakobsen, Isac (Res) , Milan Sanders, Kristine Kjeserud

Bøverbru Skole: Jan Rikard Aas, Yma Udseth (Res), Even Strandbakken, Sina Marie Blæsterdalen

 

Kapp Skole går til finale, sendes direkte kl. 10:02 den 25. april

Kapp skole

 

Ute av konkurransen: Totenviken- / Hoffsvangen-/ Nordli- / Stange- / Vilberg / Kolbu  Skole

 

Fra Hoffsvangen skole Østre Toten

Fra Hoffsvangen Skole Østre Toten

Fra Hoffsvangen skole Østre Toten

Fra Hoffsvangen Skole Østre Toten

Fra Hoffsvangen skole Østre Toten

Fra Hoffsvangen Skole Østre Toten

Fra Hoffsvangen skole Østre Toten

Fra Hoffsvangen Skole Østre Toten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Østre Toten

Fra Hoffsvangen Skole

Østre Toten

Fra Hoffsvangen Skole

 

 

 

 

 

 

Totenviken skole sine deltakere: Anette Kirkeby, Kristoffer Bekkelund Finsveen og Rikke Lunden. Reserve: Sivert Borgen.

Vilberg skole sine deltakere: Jonas Sanvik Lindberg, Marthe Almåstø Lundgjerdingen, Maria Lervik. Reserve var Anna Slettum

Stange skole sine deltakere: Maria Holm Holst, John Rolfstad og Marius Odenrud

Kolbu skole sine deltakere: Tuva Bakke, Mari Sæther og Emil Martman Dyste. Reserve var Maria Heggheim Berge

Nordli skole sine deltakere: Jesper Leistra Tolfsen, Mats Hasli og Rakel Østby Strandum. Reserve var Cornelia Sæther Aas.

Hoffsvangen skole sine deltakere: Håvard Tosterud, Noah Gjestrum, Karen Indreberg, Hanna Fodstad

Programleder Alexander Bryntesen

Programleder Alexander Bryntesen

Dommer Stein Knutsen

Dommer Stein Knutsen

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top